Armityle the Chaos Phantom

585.00TL

4.9 ortalama, 8 yorum dayalı

Stok Düzeyi: 2

Ürün Bilgileri

GX Tanrıları kartlarının birleşmiş hâli. En güçlü Tanrı Kartı olduğunu söyleyebiliriz.

Kartın Türkçe açıklaması: "Uria, Lord of Searing Flames" + "Hamon, Lord of Striking Thunder" + "Raviel, Lord of Phantasms"

Bu kart sadece kontrolünüzdeki yukarıdaki canavarları oyundan çıkarılarak özel çağırılabilir ("Polymerization" kullanmazsınız). Bu kart savaşta yok edilemez. Bu kart sizin turunuzda 10000 saldırı puanı kazanır.

Durumu: Kullanılmamış/Hasarsız

 

Ürün Kodu: LCGX-EN211

Müşteri Yorumları

[1] 2 > Tümünü Görüntüle Ortalama Puan: 4.9

fjaeıohfıarehohasfjbnjafna

ben bu kartı kullanarak yenilmez olabilirim

ilgaz :: 20 Sep 2013, 21:02 PM

Abi bunu okuyun

Eğer arkadaşlar bu kart sizde varsa siZ bence future fusion oynayarak rahat çağırırsınız fakat bu efekti Olmadan rezil bir kart bu arada Winget kuribo serisini 200 tlye almak isteyen varmı.

Tugkan :: 28 May 2012, 00:13 AM

YORUM ,DESTE

ARMITYLE ŞE CHAOS PHANTOM'un atk'ı iyi ama hiçbir işe yaramaz.önemli olan effecttir.Mesela Uria'nın kendi effecti bu kartı çok kolay yok eder.veya bir spell,trap kartı.Tavsiyem, Uria ve Raviel üstüne geliştirilmiş, güçlü spell trap kartı olan(çok sayıda spell,trap olmalı), çağırmak için uygun güçteki kartlar(feda etmek ve synchro çağırmak için) ve continous Trapler( Uria' nın atk ı için) ,tokenler(ravielin efekti için) Tunerlar(synchro çağırmak İçin) ve desteyi güçsüz bırakmamak için blue-eyes white dragon,dark magician,red eyes zombie dragon gibi bazı ve son olarak bazı güçlü synchrolar.Örnek:Junk Warrior, Black-Winged Dragon,Stardust DRagon ve Red Dragon Archfiend gibi.Üstelik kendinizi Majestic Star Dragon veya Majestic Red dragon gibi kartlar çağırmaya zorlamayın, debris dragon 60 kart içinden biraz zor gelir üstelik boşu boşuna hamle harcamış olursunuz.Ve son olarak, her durumda yenilmez olan bir deste yaratmaya çalışın, sadece bir şey üzerinde odaklanmayın. TUNA SEZGİN

Tuna Sezgin, Mersin :: 11 Feb 2012, 03:10 AM

ögretmen

arkadaşlar mersinden bana bu oyunu ögretecek biri var mı parasıyla nolur yardımcı olun bu oyun süper bişi

burak33 :: 28 Jan 2012, 04:20 AM

ÇOK DEÄžERLİ!

Bu kartı aldıysanız Yu-Gi-Oh! Legendary Pack 2 almanızı tavsiye ederim.@özgür koç,bahsettiğin kombo (The Devil's Obelisk) önceki Obelisk'in bir kombosuydu ve GLD Obelisk ile bir alakası yok.Kısaca herhangi bir turnuvada o kartı çıkardığın an ya diskalifiye olursun ya da (eğer varsa)sub-deck'ini kullanmanı isterler ve bu da garanti yenilgidir.Bu kart iyininde iyisi.Üstelik sahada istersen 3 adet bulundurabilirsin.4 yıldır Yu-Gi-Oh! turnuvalaranı katılan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim

Sercan Yıldız :: 21 Jan 2012, 16:22 PM

[1] 2 > Tümünü Görüntüle Bir yorum yazın

 

Mobil Site

eCommerce by CubeCart