Süper Nadir paket

675.00TL

4.0 ortalama, 5 yorum dayalı

Stok Düzeyi: 1

Ürün Bilgileri

Ucuz paket sizden çok büyük ilgi gördü, çok satıldı. Bu nedenle size benzeri bir ürün sunmaya karar verdik. İşte Süper Nadir paket!

Çok sayıda karta sahip olmak yerine daha az sayıda ama daha kuvvetli kartlar mı istiyorsunuz? O zaman nadir paket tam size göre! Bu paketten yalnızca yüksek nadirlikli kartlar çıkıyor.

Nadir paket 9 tane Süper Nadir, 1 tane Gizli Nadir olmak üzere tam 10 kart barındırır. Kartların hepsi hologramlıdır. Her paketten farklı kartlar çıkar. Yüksek nadirlikte kart almak isteyen müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Paketteki kartlar rastgele belirlenir.

Nadir paketi satın alanlara mağazamızda bulunan hasarsız, hologramlı ve hepsi birbirinden farklı tam 10 kart göndereceğiz. Eğer iki tane Süper Nadir Paket satın alırsanız, size göndereceğimiz 20 kartın hepsi birbirinden farklı olacak.

Not: Bu ürün mağazamız tarafından bizim müşterilerimiz için mağazamızdaki kartların bir araya getirilmesi ile özel olarak oluşturulmuştur. UpperDeck veya Konami firmaları tarafından oluşturulmuş resmi bir ürün değildir. Dolayısı ile bizim mağazamızdan başka bir yerde satılmamaktadır.

Ürün Kodu: SNADIR

Müşteri Yorumları

Ortalama Puan: 4

para

param yetmiyorrrrrrrrrrrrr süper pack

kilicarslan :: 02 May 2013, 18:26 PM

Almadan bi okuyun

Arkadaslar bilmeden kart alinmaz almayin bie kartin nadir olmasi onu iyi kilmaya yetmez onemli olan kartin kendisidir nadir olmus super nadir olmus bu size bir yarar saglamaz

Anonim :: 28 Jan 2013, 06:48 AM

yhaw azcık indirin

alırım ama şuan para yok

ahmet :: 20 Feb 2012, 01:59 AM

alıcammmmmmmmmm

Anıl Bulut :: 29 Dec 2011, 00:19 AM

:D

Bu Süper Bişey Olmuş

anonimmim ben :D :: 05 Dec 2011, 23:07 PM

Bir yorum yazın

 

Mobil Site

eCommerce by CubeCart