Ucuz paket

576.00TL

3.6 ortalama, 47 yorum dayalı

Stok Düzeyi: 3

Ürün Bilgileri

Düşük fiyata bol miktarda kart mı almak istiyorsunuz? Öyle ise bu paket tam size göre.

Ucuz paket 1 tanesi Nadir olmak üzere tam 60 kart barındırır. Her paketten farklı kartlar çıkar. Yüksek sayıda kart almak isteyen müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır. Paketteki kartlar rastgele belirlenir.

Ucuz paketi satın alanlara mağazamızda bulunan hepsi birbirinden farklı tam 60 kart göndereceğiz. Üstelik bu kartlardan 1 tanesi Nadir olacak. Birden fazla Ucuz Paket satın alın, size birbirinden farklı daha fazla kart gönderelim.

Uyarı: Bu paketten çok hafif hasarlı kartlar çıkabilir. Örnek

Not: Bu ürün mağazamız tarafından bizim müşterilerimiz için mağazamızdaki kartların bir araya getirilmesi ile özel olarak oluşturulmuştur. UpperDeck veya Konami firmaları tarafından oluşturulmuş resmi bir ürün değildir. Dolayısı ile bizim mağazamızdan başka bir yerde satılmamaktadır.

Ürün Kodu: UCUZ

Müşteri Yorumları

[1] 2 3 >10 Tümünü Görüntüle Ortalama Puan: 3.6

pffff

keseke alabılsem ya

velican ucak :: 22 Feb 2014, 19:39 PM

Yetersiz

Birbirinden farklı 60 kart diyorsunuz ama bende aynı karttan 3 tane ve başka bi karttanda 2 tane çıktı??? Ayrıca bana gelen kartların yarısı tuzak geri kalan yarsınında çoğu büyü. Yani oynanılacak bi deste yok elimde. Bu paketleri siiz hazırlıyorsanız birbiriyle alakalı kartlar koymalıydınız. Örneğin bende Legendary Flame Lord var ama onu çağıracak ayin kartı yok. Tamam ucuz paket dandik kartlar koyun ama böyle alakasız olmuyor. Bi şeyler yapabilir misiniz bu konuda???

Can Demiral :: 03 Aug 2013, 21:38 PM

aldım

2 tane aldım gelince tane bundan 4 tanede daha ucuz paketten alıcağım

burak kılıçarslan :: 30 Apr 2013, 20:18 PM

beyler

ben 2 tane aldım onu bunu bilmem yazın sepeti gendericeğim annem kargoya izin verirse hafta sonu bu arada kargo ile geliyor

kilicarslan :: 16 Apr 2013, 00:30 AM

nasıl sipariş edilir

ya nasıl sipariş veriliyor lütfen birisi anlatsın ve bence mertcan hekimoğlu dunyanın en iyi yugiocusu lütfen sipariş etmeyi anlatın en kısa zamanda yarın yani alıcağım

burak k. :: 24 Mar 2013, 14:17 PM

[1] 2 3 >10 Tümünü Görüntüle Bir yorum yazın

 

Mobil Site

eCommerce by CubeCart